KK JOLLY JBS – KK ZADAR odigrat će se 6. studenog 2016. u Šibeniku, u Sportskoj dvorani "Baldekin", Stjepana Radića 44, s početkom u 17:00 sati. Prijenos na HRT 2.
Prvi sudac: Alfred JOVOVIĆ iz Zagreba
Sudac: Nikola PERLIĆ iz Velike Gorice
Sudac: Zlatko GALIOT iz Zagreba
Opunomoćenik: Božo PERKOVIĆ iz Zagreba
KK ZABOK – KK ZAGREB odigrat će se 5. studenog 2016. u Bedekovčini, u dvorani Srednje škole, A. Starčevića, s početkom u 19:00 sati
Prvi sudac: Luka KARDUM iz Šibenika
Sudac: Jelena TOMIĆ iz Zagreba
Sudac: Krešimir KATIĆ iz Slavonskog Broda
Opunomoćenik: Sanjin PALAVRA iz Zagreba
Kontrolor: Saša ŠARAC iz Osijeka
KK CIBONA – KK KVARNER 2010 odigrat će se 3. studenog 2016. u Zagrebu, u Košarkaškom centru "Dražen Petrović", Savska 30, s početkom u 20:00 sati
Prvi sudac: Tomislav VOVK iz Slavonskog Broda
Sudac: Želimir TRESOGLAVIĆ iz Osijeka
Sudac: Josip MIKULIĆ iz Osijeka
Opunomoćenik: Damir KANCELJAK iz Karlovca
Kontrolor: Dubravko MUHVIĆ iz Karlovca
KK CEDEVITA – KK ŠKRLJEVO odigrat će se 2. studenog 2016. u Zagrebu, u Domu sportova, Trg K. Ćosića 11, s početkom u 19:00 sati
Prvi sudac: Alan BLAŠKOVIĆ iz Križevaca
Sudac: Živko MIRILOVIĆ iz Karlovca
Sudac: Žarko KOVAČEVIĆ iz Čakovca
Opunomoćenik: Danijel PERČIĆ iz Čakovca
Kontrolor: Jadranko PERLIĆ iz Velike Gorice
KK ALKAR – KK GORICA odigrat će se 5. studenog 2016. u Sinju, u Športskoj dvorani, s početkom u 19:30 sati
Prvi sudac: Krunoslav PEIĆ iz Zagreba
Sudac: Gordan TERLEVIĆ iz Rijeke
Sudac: Leo ROGLIĆ iz Splita
Opunomoćenik: Stipe BARIŠIĆ iz Splita
Kontrolor: Jure ODAK iz Splita
GKK ŠIBENIK – KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK odigrat će se 5. studenog 2016. u Šibeniku, u Sportskoj dvorani "Baldekin", Stjepana Radića 44, s početkom u 17:00 sati. Prijenos na TV Arena Sport
Prvi sudac: Srđan DOŽAI iz Zagreba
Sudac: Hrvoje JURKOVIĆ iz Zagreba
Sudac: Domagoj MARUNICA iz Zagreba
Opunomoćenik: Miroslav BRAICA iz Šibenika
KK SPLIT – KK HERMES ANALITICA odigrat će se 5. studenog 2016. u Splitu, u Košarkaškoj dvorani "Split", Ulica slobode 16 b, s početkom u 19:00 sati
Prvi sudac: Martin VULIĆ iz Zadra
Sudac: Marko STANKOVIĆ iz Rijeke
Sudac: Ante ČANKOVIĆ iz Zemunika
Opunomoćenik: Damir BASARIĆ iz Splita
Kontrolor: Nino TONKOVIĆ iz Splita