KK ZADAR – KK HERMES ANALITICA odigrat će se 10. studenog 2016. u Zadru, u dvorani "Krešimir Ćosić", Splitska 8, s početkom u 19:30 sati
Prvi sudac: Denis HADŽIĆ iz Pule
Sudac: Gordan TERLEVIĆ iz Rijeke
Sudac: Mario GOLEŠ iz Šibenika
Opunomoćenik: Alan GRBIĆ iz Zadra
KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK – KK SPLIT odigrat će se 12. studenog 2016. u Osijeku, u maloj dvorani Gradskog vrta, Kneza Trpimira 23, s početkom u 15:00 sati
Prvi sudac: Alfred JOVOVIĆ iz Zagreba
Sudac: Nikola PERLIĆ iz Velike Gorice
Sudac: Zlatko GALIOT iz Zagreba
Opunomoćenik: Miroslav KONTREC iz Osijeka
Kontrolor: Dubravko MUHVIĆ iz Karlovca
KK GORICA – GKK ŠIBENIK odigrat će se 13. studenog 2016. u Velikoj Gorici, u Gradskoj sportskoj dvorani Velika Gorica, Rakarska ulica 19, s početkom u 17:00 sati. Prijenos na HRT 2
Prvi sudac: Tomislav VOVK iz Slavonskog Broda
Sudac: Želimir TRESOGLAVIĆ iz Osijeka
Sudac: Josip MIKULIĆ iz Osijeka
Opunomoćenik: Damir BRNETIĆ iz Zagreba
Kontrolor: Saša ŠARAC iz Osijeka
KK ŠKRLJEVO – KK ALKAR odigrat će se 11. studenog 2016. u Čavlima, u dvorani "Mavrinci", s početkom u 19:00 sati. Prijenos na TV Arena Sport
Prvi sudac: Srđan DOŽAI iz Zagreba
Sudac: Tomislav PRPIĆ iz Zagreba
Sudac: Bojan KRULJAC iz Zagreba
Opunomoćenik: Zvonko ZIMA iz Zagreba
KK KVARNER 2010 – KK CEDEVITA odigrat će se 14. studenog 2016. u Rijeci, u Dvorani centra "Zamet", Trg riječkih olimpijaca 1, s početkom u 16:00 sati
Prvi sudac: Krunoslav PEIĆ iz Zagreba
Sudac: Dražen ŠTROK iz Varaždina
Sudac: Živko MIRILOVIĆ iz Karlovca
Opunomoćenik: Željko MILETIĆ iz Rijeke
Kontrolor: Zoran PJEVALICA iz Rijeke
KK JOLLY JBS – KK ZABOK odigrat će se 12. studenog 2016. u Šibeniku, u Sportskoj dvorani "Baldekin", Stjepana Radića 44, s početkom u 19:00 sati
Prvi sudac: Martin VULIĆ iz Zadra
Sudac: Josip JURČEVIĆ iz Splita
Sudac: Marko ŽIVALJIĆ iz Splita
Opunomoćenik: Damir BASARIĆ iz Splita
Kontrolor: Nino TONKOVIĆ iz Splita
Utakmica 6. kola između Zagreba i Cibone odigrat će se 8. siječnja 2017. godine u Zagrebu, u SD "Trnsko", Trnsko 25 a.